Przeczytaj moją historię

Świat mody fascynował mnie od zawsze.  

Kiedy byłam nastolatką z wypiekami na twarzy oglądałam wybory Miss Polski, bo była to niesamowita okazja do obcowania z pięknem i modą.

W trakcie studiów współpracowałam z redakcją „Gazety Jarocińskiej”, z którą organizowałam wybory Dziewczyny Roku. Później nawiązałam współpracę z agencją modelek z Poznania, w której szkoliłam modelki z estetyki ruchu. Ale to ciągle nie było to. 

Nie umiem sobie przypomnieć kiedy w mojej głowie pojawiła się myśl – chciałabym prowadzić agencję modelek! Patrząc z perspektywy czasu myślę, że to był prawdziwie szalony pomysł. 

Nigdy nie pracowałam jako modelka. Nie miałam o tym zielonego pojęcia. Miałam za to marzenie, byłam pracowita i uparta. 

I tak oto po studiach zdecydowałam się otworzyć własną agencję modelek.

Na początku skupiłam się na współpracy z biurem Miss Polski. Organizowałam cykliczne pokazy mody i przeróżne eventy.

Wszystko się zmieniło, gdy poznałam Jolantę Bernard – Polkę, która od lat mieszkała we Francji i zajmowała się promocją Polek w paryskich agencjach modelek. Dzięki tej współpracy nauczyłam się jak tak naprawdę powinny wyglądać światowej klasy modelki i nawiązałam współpracę z największymi paryskimi agencjami modelek. Po Paryżu był Mediolan, Londyn, Nowy Jork, Tokio… czyli wszystkie najważniejsze stolice świata mody.

Gdy zaczynałam moją zawodową przygodę z modą Internet raczkował. Nie było Facebooka, Instagrama i wyszukiwarki, która w ciągu kilku sekund znajduje odpowiedzi na niemal wszystkie pytania. Teraz każdy może w łatwy sposób znaleźć całą masę informacji na temat świata mody, ale w gąszczu newsów trudno znaleźć naprawdę wartościowe informacje zarówno dla dziewczyn, które dopiero marzą o karierze modelki, jak i modelek, które już pracują i odnoszą sukcesy, czy ich Rodziców, którzy często przychodzą do mnie i proszą abym im wyjaśniła o co w tym wszystkim chodzi. 

I właśnie dlatego stworzyłam BE A MODEL!

Chciałabym podzielić się z Wami moim doświadczeniem i opowiedzieć jak naprawdę wygląda praca modelek od kulis.

Jeśli dopiero marzysz o karierze modelki – znajdziesz tu odpowiedź na pytanie: jak zostać modelką. Jeśli już pracujesz w tym zawodzie – dowiesz się jak rozwijać swoją karierę. Jeśli natomiast nie masz predyspozycji do pracy modelki ale chcesz zaistnieć w tym świecie – opowiem Ci czym możesz się zajmować, aby być jego częścią.