O mnie

Cześć!

Cieszę się, że zainteresował Cię mój blog. Mam nadzieję, że będziesz go często odwiedzać i za każdym razem znajdziesz coś interesującego dla siebie.

Nazywam Agnieszka Pilarczyk.

Od 22 lat prowadzę agencję modelek HOOK. Od 5 – agencję NEW STAGE, która powstała dzięki współpracy z Nową Sceną, producentem wyborów Miss Polski i Miss Supranational. Zasiadam w jury konkursu Miss Polski Nastolatek. Prywatnie jestem Mamą.

Chciałabym podzielić się z Tobą moim doświadczeniem i opowiedzieć jak wygląda praca modelek od kulis.

Początkujące modelki znajdują tutaj najważniejsze informacje dotyczące tego jak zostać modelką.

Dziewczyny, które już pracują jako modelki, będę mogły usłyszeć od ekspertów z różnych dziedzin m.in. o tym jak pracować nad sobą, aby utrzymać doskonałą formę oraz jak dbać o cerę, włosy i swoje ciało. Oczywiście zdrowa dieta, odpowiednio dobrany trening, czy sposób pielęgnacji ciała to ważne aspekty pracy modelki ale myślę że równie ważny jest rozwój osobisty, więc sporo miejsca poświęcę właśnie temu obszarowi.

Mam nadzieję, że dla Rodziców nastolatek, które chcą pracować jako modelki, będzie to skarbnica wiedzy na temat tego zawodu. Często przychodzą do mnie rodzice, którzy rozkładają ręce i proszą abym im opowiedziała na czym to wszystko polega i czy to jest bezpieczne.  Sama jestem Mamą. Wprawdzie moja córka jeszcze nie jest w wieku, w którym mogłaby mi oznajmić, że chce być modelką, ale doskonale rozumiem niepokój rodziców.

W końcu BE A MODEL adresuję do tych wszystkich osób, które po prostu fascynują się modą i pracą modelek. Pamiętajmy, że w tym zawodzie może pracować niewiele dziewczyn ALE modą można się zajmować na wiele sposobów. Opowiem więc o pracy scoutera, bookera, stylisty, casting directora, reżysera pokazów, producenta sesji, czyli o pracy osób, bez których modelki by nie istniały.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak wygląda praca modelek od kulis – zapraszam do czytania mojego bloga i oglądania kanału na You Tube’ie. Nie zapomnij wejść również na profil na Facebooku oraz Instagramie.

Mam nadzieje, że mój blog zainspiruje Cię do zadawania pytań. Czekam na Twojego maila. Z ogromną przyjemnością odpowiem na Twoje pytania.

POZNAJ MOJĄ HISTORIĘ