Jak zostać modelką

KTÓRA AGENCJA MODELEK JEST NAJLEPSZA?  

 Często dziewczyny wpadają w pułapkę marzenia o podpisaniu umowy z „najlepszą agencją”.

Ale która agencja jest NAJLEPSZA?

Czy ta, która reprezentuje najwięcej top modelek?

Czy może ta, która jest „najlepsza” zdaniem Twojej koleżanki?

Moim zdaniem, najlepsza agencja to ta, która zajmie się Tobą z pełnym entuzjazmem! Ta, która zaangażuje się w kreowanie Twojej kariery na 100%! Ta, dla której będziesz bardzo ważna!

Każda dziewczyna ma inny potencjał. ⁠

Nie dla każdej dziewczyny „najlepsza agencja modelek na świecie” będzie najlepsza, bo w agencji pełnej top modelek, new face może się zgubić. I cóż z tego, że będziesz reprezentowana przez „najlepszą” światową agencję modelek, jeśli NIC tam nie zrobisz?⁠

Jeśli „najlepsza agencja na świecie” na Twój widok reaguje pełnym entuzjazmem i chce Cię od razu promować, to dobry znak. Ale jeśli masz podpisać kontrakt z tą „najlepszą na świecie agencją”, bo Twój booker bardzo o to zabiega, pomimo braku  początkowego entuzjazmu, to nie wróżę Ci sukcesu. Zdarza się w takich sytuacjach modelka ciągle „nie jest jeszcze gotowa”, a czas płynie…

„Najlepsze agencje na świecie” często nie chcą, aby początkująca modelka pracowała na niektórych rynkach, czasem proszą aby nie robiła pewnych prac, a innym razem nalegają, żeby dziewczyny nigdzie i nikomu nie pokazywać aby za rok „najlepsza na świecie agencja” mogła zdecydowac co dalej. Nie muszę Wam mówić, że „za rok” czasem nie ma już tego „dalej”…

„Najlepsza agencja” jest super, dla dziewczyn, które są pewne siebie, potrafią się przebić wśród wielu super dziewczyn, wywołały entuzjastyczne reakcje i już na początku współpracy z agencją odnoszą znaczące sukcesy.

To może, w takim razie, lepiej być GWIAZDĄ w mniejszej agencji?⁠

Rzeczywiście, w niektórych przypadkach, lepiej trafić do agencji, która może nie jest „najlepsza”, ale za to poświęci ci 100% uwagi i będzie w Ciebie wierzyć najbardziej na świecie!

Często w mniejszych agencjach jest czas na indywidualną pracę z modelką, dzięki czemu dziewczyna czuje zauważona i doceniona. Współpraca z mniejszą agencją nie oznacza braku możliwości rozwoju, no chyba, że zwiążesz się z nową agencją, której pracownicy nie wiedzą nic na temat świata mody. Może to być świetny czas na rozwinięcie skrzydeł i nabranie pewności siebie.

Jeśli już masz agencję – matkę, na pewno możesz polegać na opinii swojego bookera, który z pewnością znajdzie DLA CIEBIE najlepszą agencję na świecie.

A jeśli jesteś na początku swojej drogi i dopiero szukasz agencji – obserwuj reakcję scoutera na castingu. Czy widzisz duże zainteresowanie? Czujesz, że się podobasz? Odpowiada Ci atmosfera agencji? A może otrzymujesz propozycję współpracy od niechcenia? Pomyśl o tym, zanim zdecydujesz się podpisać umowę!

A Twoim zdaniem jaka agencja jest „najlepsza na świecie”?

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *