Blog,  Modeling

FASHIONWORLD BY ALICJA TUBILEWICZ

Chciałabym Ci polecieć lekturę bloga „Fashionworld by Alicja”, którego prowadzi Alicja Tubilewicz, modelka agencji NEW STAGE.

Jeśli chcesz poznać świat mody widziany okiem modelki, która od 7 lat intensywnie pracuje na całym świecie, to jest to doskonałe miejsce.

Alicja na blogu pokazuje jak wygląda jej dzień. Pokazuje miejsca, w których ma okazję pracować.  Przedstawia niesamowitych ludzi, których poznaje. Zdradza sekrety mojej cery i formy 😉 Jednym słowem opowiada jak wygląda praca modelki od kulis.

W trakcie swojej kariery Alicja miała okazję brać udział w najważniejszych pokazach w trakcie fashion weeków w Nowym Jorku, Paryżu, Mediolanie czy Londynie. Pracowała m.in. Christiana Diora, Chanel, Dolce&Gabbana, Fendi, Miu Miu, Valentino, Hermes, Etam jak i wielu innych. Jej zdjęcia pojawiły się w wielu magazynach mody na całym świecie, m.in. Vogue Poland,  Vogue Australia, Vogue Japan, Elle Magazine, Harper’s Bazaar, Marie Claire, Rollacoaster Magazine, Madame Figaro,  Mojeh Magazine… Ma na swoim koncie sporą kolekcję okładek oraz kampanii. Bez wątpienia należy do grona polskich modelek, które osiągnęły w świecie mody duży sukces.

Mam okazję współpracować z Alicją od początku jej kariery. Doskonale wiem, jak wiele interesujących informacji ma do przekazania! Tym bardziej zachęcam Cię do zasubskrybowania jej bloga!

Blog Alicji znajdziesz tutaj: http://fashionworldbyalicja.pl/

Możesz ją również znaleźć na Instagramie: @alicja oraz @fashionworldbyalicja

Udanej lektury!

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *